Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pracie vajce Ecoegg
22.07.2018

Pracie vajce Ecoegg

Pracie prášky od rôznych výrobcov sú na svetových trhoch už značný počet rokov.

Niektorí výrobcovia na domácich trhoch dávajú viac účinnej zložky, podaktorí zase menej. Zloženie sa však v zásade moc nemení. Vo svete, v ktorom žijeme sa každým dňom vytvárajú inovácie. Niektorým príde na um, že skutočne pracie prášky používala ešte moja starká v inom obale ale isto. Prečo zaspal trh? Nedá sa vymyslieť niečo nové? Jednoduchšie? Šetrnejšie k prostrediu a k pokožke? Veď je to samá chémia za ktorú si platíme a skrz šaty aj na seba obliekame. Mnohí z nás kúpili mnoho druhov ekologických prírodných čistiacich prostriedkov. V prípade, že dostanete do svojich rúk Ecoegg, pomyslíte si, že "Ako môže toto nádherne voňavé, super-roztomilé vyzerajúce detské ružové vajce umyť všetky moje šaty tak aby boli čisté?"

Ecoegg je ocenené vajce bielizne, ktoré funguje ako kompletná náhrada pracích prostriedkov. Jednoducho ho hoďte do bubna vašej práčky - nevyžaduje sa prášok, tablety ani gély.Dva druhy minerálnych peliet vo vnútri vajca sa dajú do práce, produkujú silnú - ale prirodzene - čistiacu penu, ktorá prechádza cez vlákna a odstraňuje nečistoty a špinu.

Ecoegg bol v laboratóriu osvedčený ako bežný prací prostriedok a je skutočnou alternatívou k tvrdým chemikáliám, čo prirodzene prináša skvelé výsledky. Podporená organizáciou Allergy UK a Národnou spoločnosťou pre ekzém, je prášok na bielizeň dermatologicky testovaný a je dokonalý  pre najcitlivejšiu pleť.

Takže to je všetko dobré a dokonalé, ale funguje to? Niektoré veci vyzerali po praní úžasne čisté, niektoré veci boli stále trochu fľakaté (hlavne oblečenie s niekoľkomesačnou zažranou špinou - čo by však nemalo nikoho prekvapiť).

životné prostredie

Prišiel som k záveru, že toto vajce funguje a to v celku dobre a pre človeka, ktorý má dermatologické problémy, by mal byť hotovým vykúpením.

Moje odporúčania:

Najskôr detoxikujte pračku detoxikačnou tabletou Ecoegg.

Filter pračky pravidelne čistite.

Použite studený 30minútový cyklus

Ak je to potrebné, použite odstraňovač škvŕn. Ecoegg má v ponuke aj odstraňovač škvŕn.

Pracie vajce na bielizeň sa dodáva buď:

210 premytí (1 rok pre priemernú rodinu 4)

720 premytí (3 roky pre priemernú rodinu 4)

Prichádzajú tiež v troch "vôňach" - jarný kvet (ružový), čerstvá bielizeň (modrá) a natural (žltá).

 


Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Poštovné a osobný odber

Poštovné od 3 € cez Slovenskú poštu a od 5 € cez DPD. 

Osobný odber možný len v sobotu v Nových Zámkoch na Devínskej ulici 12A po dohovore.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.